Разлика помеѓу преработките на „Паралово“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 79 бајти ,  пред 7 години
с
Робот: Ја менувам Категорија:Села во Република Македонија во Категорија:Села во Македонија
с (Робот: Ја менувам Категорија:Македонски села во Категорија:Села во Македонија)
с (Робот: Ја менувам Категорија:Села во Република Македонија во Категорија:Села во Македонија)
[[Категорија:Битолски села]]
[[Категорија:Села во Општина Новаци]]
[[Категорија:Села во Република Македонија]]
 
[[bg:Паралово (Община Новаци)]]

Прегледник