Џорџ Ромни: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додаден 21 бајт ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Робот: Додава it:George Romney
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Робот: Додава eu:George Romney)
с (r2.7.1) (Робот: Додава it:George Romney)
[[eu:George Romney]]
[[fr:George Romney]]
[[it:George Romney]]
[[hu:George Romney]]
[[nl:George Romney]]
34.422

уредувања

Прегледник