Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Родени во 1708 година“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
с (r2.7.3) (Робот: Менува bs:Kategorija:Rođeni 1708.)
[[az:Kateqoriya:1708-ci ildə doğulanlar]]
[[bn:বিষয়শ্রেণী:১৭০৮-এ জন্ম]]
[[be:Катэгорыя:Нарадзіліся ў 1708 годзе]]
[[be-x-old:Катэгорыя:Нарадзіліся ў 1708 годзе]]
[[bs:Kategorija:Rođeni 1708.]]
[[ro:Categorie:Nașteri în 1708]]
[[ru:Категория:Родившиеся в 1708 году]]
[[se:CategoryKategoriija:Riegádeamit 1708]]
[[simple:Category:1708 births]]
[[sk:Kategória:Narodenia v 1708]]
126.432

уредувања

Прегледник