Телескоп: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 24 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.2+) (Робот: Додава cv:Телескоп
с (r2.7.3) (Робот: Додава af:Teleskoop; козметички промени)
с (r2.7.2+) (Робот: Додава cv:Телескоп)
[[bs:Teleskop]]
[[ca:Telescopi]]
[[cv:Телескоп]]
[[cs:Dalekohled]]
[[sn:Chiringakure]]
127.134

уредувања

Прегледник