Разлика помеѓу преработките на „Кога лисјата паѓаат (ТВ серија)“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Отстрането уредувањето на 78.157.10.137 (разговор), вратено на последната верзија на Raso mk
с (Отстрането уредувањето на 78.157.10.137 (разговор), вратено на последната верзија на Raso mk)
|-
 
| [[Фахрие Евџен]] || '''Неџла Текин''' || втората ќерка на Али Риза и Хаирие, сопруга на Џем (1, 3 сезона), ебачкаљубовница на Огуз (1 сезона), станува депресивна, лута и конфликтна. (4 сезона).
 
|-

Прегледник