Прејди на содржината

Вацлав Хавел: Разлика помеѓу преработките

Додадени 48 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: ta:வாக்லாவ் அவொல்
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: af:Václav Havel)
с (r2.7.1) (Бот Додава: ta:வாக்லாவ் அவொல்)
[[fi:Václav Havel]]
[[sv:Václav Havel]]
[[ta:வாக்லாவ் அவொல்]]
[[tr:Václav Havel]]
[[uk:Вацлав Гавел]]
86.434

уредувања