Разговор:Вацлав Хавел

    Од Википедија — слободната енциклопедија

    brest-bot проверка на правопис[уреди извор]

    • Наводи наместо Референци, англизам.
    • цитирана веб страница наместо cite web, назив на шаблон на македонски јазик.

    Ако имате забележано други синтаксни грешки кои многукратно се повторуваат низ страниците, можете да побарате истите со помош на ботот да се исправат.--Brest-bot (разговор) 22:07, 1 јуни 2010 (CEST), управуван од Brest.Одговори[одговори]