280-ти: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 23 бајти ,  пред 11 година
с
r2.6.4) (Бот Додава: war:280 nga dekada
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: yo:Ẹ̀wádún 280)
с (r2.6.4) (Бот Додава: war:280 nga dekada)
[[tk:280ýý]]
[[uk:280-ті]]
[[war:280 nga dekada]]
[[yo:Ẹ̀wádún 280]]
[[zh:280年代]]
58.155

уредувања

Прегледник