Жан Калвин: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 210 бајти ,  пред 11 година
нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
 
ПЕТАР МНОГУ ГО САКАШЕ ЖАН. кОГА ТОЈ ПЦОЈСА ПЕТАР НИ ЦВЕКЕ НЕ МУ ОДНЕСЕ!
ЗАТОА МАРИЈА И ЗОРИЦА СЕ СОЖАЛИЈА И МУ ОДНЕСОА СВЕКА! ТИЕ СЕ СКАСАЈА БИДЕЈКИ ЗОРИЦА МУ БЕШЕ ШВАЛЕРКА А МАРИЈА
ЖЕНА.
Анонимен корисник

Прегледник