Разлика помеѓу преработките на „Втора заливска војна“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Брзо додавање категорија Конфликти во 2003 (со користење на HotCat)
с (Брзо додавање категорија 2010 во Ирак (пренасочувањето на 2010 во Ирак е решено) (со користе)
с (Брзо додавање категорија Конфликти во 2003 (со користење на HotCat))
 
[[Категорија:2010 во Ирак]]
 
[[Категорија:Конфликти во 2003]]

Прегледник