Разлика помеѓу преработките на „Втора заливска војна“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Брзо додавање категорија 2009 во Ирак (пренасочувањето на 2009 во Ирак е решено) (со користе
с (Брзо додавање категорија 2008 во Ирак (пренасочувањето на 2008 во Ирак е решено) (со користе)
с (Брзо додавање категорија 2009 во Ирак (пренасочувањето на 2009 во Ирак е решено) (со користе)
 
[[Категорија:2008 во Ирак]]
 
[[Категорија:2009 во Ирак]]

Прегледник