Предлошка:Неслободна екранска снимка

Од Википедија — слободната енциклопедија
Икона за документација Документација за предлошка[преглед] [уреди] [историја] [превчитај]

Употреба[уреди извор]

Користете ја оваа предлошка за означување на екрански снимки на мрежни места заштитени со авторски права.

Поврзано[уреди извор]