Предлошка:Неслободна екранска снимка/doc

Од Википедија — слободната енциклопедија

Употреба[уреди извор]

Користете ја оваа предлошка за означување на екрански снимки на мрежни места заштитени со авторски права.

Поврзано[уреди извор]