Корисник:ZlatkoPyotr

Од Википедија — слободната енциклопедија
Детали
Овој корисник е скопјанец.
mkMајчин јазик на овој корисник е македонскиот.
en-5 This user is able to contribute with a professional level of English.
28 Овој Википедијанец има 28 години, 10 месеци и 6 дена
на 30 септември, 2023.
Овој корисник е активен на Википедија веќе
 3 години и 25 дена.


Битно: