Корисник:ZlatkoPyotr

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Детали
Coat of arms of Skopje.svg
Овој корисник е скопјанец.
mkMајчин јазик на овој корисник е македонскиот.
en-5 This user is able to contribute with a professional level of English.
26 Овој Википедијанец има 26 години, 10 месеци и 25 дена
на 18 октомври, 2021.
Noia 64 apps karm.svg Овој корисник е активен на Википедија веќе
 1 година, 1 месец и 13 дена.


Интереси: