Категорија:Страници кои користат инфокутија историско место со непознати параметри

Од Википедија — слободната енциклопедија

Оваа категорија содржи страници кои превметнуваат Предлошка:Infobox historic site (разговор) со непознати параметри (неукажани, со печетна грешка итн).

Страниците се подредуваат по азбучен ред, според непознатиот параметар кој е употребен, на пр. страниците кои го користат непознатиот параметар |foo= ќе се водат под „F“. Името на страницата обично служи како спореден клуч за подредување.

Познатите параметри се пронаоѓаат со Module:Check for unknown parameters во предлошката. За да се прикажат тука наведените информации во категориска страница, користете {{Категорија за непознати параметри}} на самата категориска страница.


Страници во категоријата „Страници кои користат инфокутија историско место со непознати параметри“

Прикажани се 5 од вкупно 5 страници во категоријата.