Категорија:Статии со извори на малајски (ms)

Од Википедија — слободната енциклопедија

Ова е следечка категорија за CS1-наводи кои го користат параметарот |language=ms кој распознава извори на овој јазик. Страниците во оваа категорија треба да се ставаат само преку CS1-предлошки и Модул:Citation/CS1.

Страници во категоријата „Статии со извори на малајски (ms)“

Прикажани се 5 од вкупно 5 страници во категоријата.