Владимир Висоцки: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 12 години
с
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: fa:ولادیمیر ویسوتسکی)
[[nn:Vladimir Vysotskij]]
[[no:Vladimir Vysotskij]]
[[os:Высоцкий, Владимир Семёны фырт Владимир]]
[[pl:Włodzimierz Wysocki]]
[[pt:Vladimir Vysotsky]]
59.415

уредувања

Прегледник