Едвард Џенер: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 26 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: simple:Edward Jenner; козметички промени
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: be:Эдуард Джэнер)
с (Бот Додава: simple:Edward Jenner; козметички промени)
 
{{биог-никулец}}
 
[[Категорија:Англиски лекари]]
 
[[sco:Edward Jenner]]
[[sh:Edward Jenner]]
[[simple:Edward Jenner]]
[[sk:Edward Jenner]]
[[sl:Edward Jenner]]

Прегледник