Џ. Д. Селинџер: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Бот Менува: ro:J. D. Salinger
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Менува: de:J. D. Salinger)
с (Бот Менува: ro:J. D. Salinger)
[[pl:Jerome David Salinger]]
[[pt:J. D. Salinger]]
[[ro:J. D. Salinger]]
[[ru:Сэлинджер, Джером Дэвид]]
[[sh:J. D. Salinger]]
59.415

уредувања

Прегледник