Прејди на содржината

1970-ти: Разлика помеѓу преработките

Додадени 38 бајти ,  пред 13 години
с
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: tk:1970ýý)
с (Бот Додава: fa:دهه ۱۹۷۰ (میلادی))
[[et:1970. aastad]]
[[eu:1970eko hamarkada]]
[[fa:دهه ۱۹۷۰ (میلادی)]]
[[fi:1970-luku]]
[[fr:Années 1970]]
18.766

уредувања