Разлика помеѓу преработките на „Хосе Сото“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 123 бајти ,  пред 5 месеци
Rescuing 1 sources and tagging 0 as dead.) #IABot (v2.0.8
с (→‎top: Јазична исправка, replaced: лубск → лупск)
(Rescuing 1 sources and tagging 0 as dead.) #IABot (v2.0.8)
 
==Наводи==
* [http://www.rsssf.com/miscellaneous/josesoto-intl.html International statistics] at rsssf
* [http://www.delgol.com/josesoto/index.asp Del Gol website] {{Семарх|url=https://web.archive.org/web/20080408062533/http://www.delgol.com/josesoto/index.asp |date=2008-04-08 }}
 
{{Перу-никулец}}
29.743

уредувања

Прегледник