Разлика помеѓу преработките на „990-ти“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 20 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: be-x-old:990-я
с (Бот Додава: ar, ast, br, bs, ca, cv, cy, da, de, es, et, eu, fi, fr, gan, gd, hr, hu, id, it, ja, jv, ko, ksh, la, mr, ms, nl, no, nrm, pt, ro, ru, scn, simple, sk, sl, sq, su, sv, uk, uz, zh, zh-yue)
с (Бот Додава: be-x-old:990-я)
[[ar:عقد 990]]
[[ast:Años 990]]
[[be-x-old:990-я]]
[[br:Bloavezhioù 990]]
[[bs:990te]]
59.415

уредувања

Прегледник