Разлика помеѓу преработките на „Трговиште (Србија)“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 1 година
с
* [http://www.politika.rs/scc/clanak/395252/Siromastvo-natapaju-alkoholom Сиромаштија натопена во алкохол (Политика, 26 декември 2017 година)]
 
[[{{Општина Трговиште (Србија)]]}}
 
[[Категорија:Општина Трговиште (Србија)]]

Прегледник