Едвард Џенер: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 13 години
с
Бот Менува: ru:Дженнер, Эдвард
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: fa:ادوارد ژنر)
с (Бот Менува: ru:Дженнер, Эдвард)
[[qu:Edward Jenner]]
[[ro:Edward Jenner]]
[[ru:Дженнер, ЭдуардЭдвард]]
[[sco:Edward Jenner]]
[[sh:Edward Jenner]]
6.250

уредувања

Прегледник