Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Прегледнички кутии за писатели“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
→‎top: Замена со тековна предлошка, replaced: категорија за предлошки → Категорија за предлошки using AWB
с (Bjankuloski06 ја премести страницата Категорија:Навигациони кутии за писатели на Категорија:Прегледнички кутии за писатели без да остави пренасочување: (преку Категориски мајстор))
с (→‎top: Замена со тековна предлошка, replaced: категорија за предлошки → Категорија за предлошки using AWB)
 
{{категоријаКатегорија за предлошки
| type = navbox
| description = Прегледнички кутии за [[писател]]и и нивните [[книжевно дело|дела]]
}}
 
[[Категорија:Прегледнички кутии за книжевност|Писатели]]
[[Категорија:Прегледнички кутии за личности|Писатели]]

Прегледник