Предлошка:Заштитено-спор: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
нема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
 
|dispute=yes
|reason= {{#if:{{{expiry|}}}|или сѐ додека|сѐ додека}} споровите не бидат разрешени
|categories={{{categories|[[Категорија:Заштитени страници поради спорови|{{PAGENAME}}]]{{#if:{{{expiry|}}}||[[Категорија:Заштитени страници без истек|{{PAGENAME}}]]}}}}}}}|[[Категорија:Страници со неточнинеисправни шаблонипредлошки за заштитазаштитување|{{PAGENAME}}]]}}</includeonly><noinclude>{{pp-template|small=yes}}
{{pp-dispute|demospace=main|categories=no}}
{{документација}}
{{documentation}}
</noinclude>

Прегледник