Прејди на содржината

Даниел Кајмакоски: Разлика помеѓу преработките

Одземени 406 бајти ,  пред 4 години
Одбиени последните 3 промени (од 46.217.176.103) и ја поврати преработката 3648695 на Ehrlich91
[непроверена преработка][проверена преработка]
(Одбиени последните 3 промени (од 46.217.176.103) и ја поврати преработката 3648695 на Ehrlich91)
* 8 недела: "Ljubavi" (од Željko Joksimović)
* финале: "Sex on Fire" (од Kings of Leon), "Angels" (од Robbie Williams), "The Hardest Thing" (од Toše Proeski), "Red" (од Daniel Merriweather)
* Во 2018-та веќе е длабоко потонат во заборав. Аурата на Тоше за Сиромаси избледе. Пораснаа малолетничките кои ја сочинуваа неговата таргет демографија. Кариерата е мртва. Време е да се врати на мешање малтер и лепење плочки.
 
== Наводи ==