Разлика помеѓу преработките на „Монизам“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 4 години
с
Робот: Автоматизирана замена на текст (-философ +филозоф)
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
с (Робот: Автоматизирана замена на текст (-философ +филозоф))
 
 
{{философијафилозофија-никулец}}
 
{{Нормативна контрола}}

Прегледник