Разлика помеѓу преработките на „Ижорски јазик“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Робот: Автоматизирана замена на текст (-[[Category: +[[Категорија:)
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
с (Робот: Автоматизирана замена на текст (-[[Category: +[[Категорија:))
 
{{Нормативна контрола}}
[[CategoryКатегорија:Балтофински јазици]]
[[CategoryКатегорија:Јазици во Русија]]

Прегледник