Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Location map Бразил“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 4 години
с
(Создадена страница со: {{#switch:{{{1}}} | name = Бразил | top = 6.0 | bottom = -34.0 | left = -74.5 | right = -32.0 | image = Brazil location map.svg | image1 =...)
 
}}<noinclude>{{ПозКарта/Инфо}}
 
[[Категорија:ПозициониПоложбени карти по земја|Бразил]]
[[Категорија:Позициони карти за Бразил| ]]
</noinclude>

Прегледник