Државна изборна комисија: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема опис на уредувањето
* Александар Новаковски, 2006-2011
* [[Борис Кондарко]], 2011-2013
* Никола Рилковски, 2013-2015 <ref>[http://www.telegraf.mk/aktuelno/67160-nikola-rilkovski-nov-pretsedatel-na-dik Никола Рилковски – нов претседател на ДИК] — Телеграф, 21 ноември 2013</ref>
* Александар Чичаковски 2015-
 
== Наводи ==
244

уредувања

Прегледник