Разговор со корисник:19999o

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Добре дојде!

Здраво, 19999o, и добре дојде на Википедија! Благодарам за Вашите придонеси. Се надевам дека Ви се допадна проектов и дека одлучивте да останете. Еве неколку страници кои можеби ќе Ви се најдат како корисни:

Се надевам дека ќе уживате во уредувањето овде и во тоа што сте Википедијанец! Ве молам потпишувајте ги Вашите пораки на разговорните страници со внесување на четири тилди (~~~~); ова автоматски ќе го внесе Вашето корисничко име и датумот. Ако Ви треба помош, видете ја страницата Википедија:Прашања, прашајте ме мене на мојата страница за разговор, или поставете го прашањето на оваа страница, а потоа ставете {{помош}} пред прашањето. Уште еднаш, добре дојде!--Ehrlich91 (разговор) 21:05, 12 мај 2015 (CEST)[одговори]

Куманово[уреди извор]

Здраво, браво за тоа што ги си ги вратил уредувањата на страницата посветени за настаните од Куманово викендов, јас ќе им издадам опомени и блокирања од по два часа сега. Ако забележиш повторно вакви појави реагирај кај администраторите или кај мене. Поздрав и пријатно уредување на Википедија на македонски јазик --Ehrlich91 (разговор) 21:05, 12 мај 2015 (CEST)[одговори]