Разлика помеѓу преработките на „Атомска маса“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 16 бајти ,  пред 12 години
с
Бот: Интервики за избрани статии за lmo:Màssa atòmica
с (Бот Додава: ga:Mais adamhach)
с (Бот: Интервики за избрани статии за lmo:Màssa atòmica)
[[ko:원자 질량]]
[[lb:Atommass]]
[[lmo:Màssa atòmica]] {{Link FA|lmo}}
[[lt:Atominė masė]]
[[lv:Atommasa]]
18.766

уредувања

Прегледник