Атанас Вангелов: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 38 бајти ,  пред 9 години
с
Робот: Селам 1 меѓујазични врски во Википодатоци на d:q12272552
Нема опис на уредувањето
с (Робот: Селам 1 меѓујазични врски во Википодатоци на d:q12272552)
[[Категорија:Македонски писатели|В]]
[[Категорија:Богданчани]]
 
[[bg:Атанас Вангелов]]

Прегледник