Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Починати во 1841 година“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
с (r2.7.2) (Робот: Додава gl:Categoría:Finados en 1841)
[[be:Катэгорыя:Памерлі ў 1841 годзе]]
[[be-x-old:Катэгорыя:Памерлі ў 1841 годзе]]
[[bg:Категория:Починали през 1841 година]]
[[bs:Kategorija:Umrli 1841.]]
[[br:Rummad:Marvioù 1841]]
7.187

уредувања

Прегледник