Разлика помеѓу преработките на „Еленор Рузвелт“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 34 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава pnb:الینر روزویلٹ
с (r2.7.2) (Бот Додава: az:Eleanora Ruzvelt)
с (r2.7.2) (Робот: Додава pnb:الینر روزویلٹ)
[[be:Элеанора Рузвельт]]
[[be-x-old:Элеанора Рузвэльт]]
[[bs:Eleanor Roosevelt]]
[[bg:Елинор Рузвелт]]
[[bs:Eleanor Roosevelt]]
[[ca:Eleanor Roosevelt]]
[[cs:Eleanor Rooseveltová]]
[[no:Eleanor Roosevelt]]
[[nn:Eleanor Roosevelt]]
[[pnb:الینر روزویلٹ]]
[[nds:Eleanor Roosevelt]]
[[pl:Eleanor Roosevelt]]
7.011

уредување

Прегледник