Прејди на содржината

Лудвиг II (Баварија): Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 10 години
с
r2.7.2+) (Робот: Менува el:Λουδοβίκος Β´ της Βαυαρίας
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.2) (Робот: Додава fa:لودویگ دوم (بایرن))
с (r2.7.2+) (Робот: Менува el:Λουδοβίκος Β´ της Βαυαρίας)
[[da:Ludwig 2. af Bayern]]
[[de:Ludwig II. (Bayern)]]
[[el:Λουδοβίκος Β΄Β´ της Βαυαρίας]]
[[en:Ludwig II of Bavaria]]
[[es:Luis II de Baviera]]
127.228

уредувања