Прејди на содржината

Лудвиг II (Баварија): Разлика помеѓу преработките

Додадени 40 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава fa:لودویگ دوم (بایرن)
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.2+) (Робот: Менува fr:Louis II de Bavière (1845-1886))
с (r2.7.2) (Робот: Додава fa:لودویگ دوم (بایرن))
[[es:Luis II de Baviera]]
[[eo:Ludoviko la 2-a (Bavario)]]
[[fa:لودویگ دوم (بایرن)]]
[[fr:Louis II de Bavière (1845-1886)]]
[[fy:Loadewyk II fan Beieren]]
59.415

уредувања