Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Родени во 1708 година“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.3) (Робот: Менува bs:Kategorija:Rođeni 1708.
с (r2.7.1) (Бот Додава: pt:Categoria:Nascidos em 1708)
с (r2.7.3) (Робот: Менува bs:Kategorija:Rođeni 1708.)
[[bn:বিষয়শ্রেণী:১৭০৮-এ জন্ম]]
[[be-x-old:Катэгорыя:Нарадзіліся ў 1708 годзе]]
[[bs:Kategorija:1708Rođeni rođenja1708.]]
[[br:Rummad:Ganedigezhioù 1708]]
[[cs:Kategorie:Narození 1708]]
[[uk:Категорія:Народились 1708]]
[[vi:Thể loại:Sinh 1708]]
[[war:CategoryKaarangay:Mga natawo han 1708]]
[[yo:Ẹ̀ka:Àwọn ọjọ́ìbí ní 1708]]
[[zh-yue:Category:1708年出世]]
3.109

уредувања

Прегледник