Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Родени во 1431 година“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 9 години
с
Робот: Менува bs:Kategorija:Rođeni 1431.
с (r2.7.1) (Робот: Додава an:Categoría:1431 (naixencias))
с (Робот: Менува bs:Kategorija:Rođeni 1431.)
[[be:Катэгорыя:Нарадзіліся ў 1431 годзе]]
[[be-x-old:Катэгорыя:Нарадзіліся ў 1431 годзе]]
[[bs:Kategorija:1431Rođeni rođenja1431.]]
[[br:Rummad:Ganedigezhioù 1431]]
[[cs:Kategorie:Narození 1431]]
85.496

уредувања

Прегледник