Категорија:Фашизам: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 36 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.2+) (Робот: Додава zh-yue:Category:法西斯主義
с (r2.7.1) (Робот: Додава ur:زمرہ:فسطائیت)
с (r2.7.2+) (Робот: Додава zh-yue:Category:法西斯主義)
[[ur:زمرہ:فسطائیت]]
[[vi:Thể loại:Chủ nghĩa phát xít]]
[[zh-yue:Category:法西斯主義]]
[[bat-smg:Kateguorėjė:Fašėzmos]]
[[zh:Category:法西斯主義]]
127.180

уредувања

Прегледник