Разлика помеѓу преработките на „Абланица“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 39 бајти ,  пред 8 години
нема опис на уредувањето
с (Брзо додавање категорија Туризам во Берово (со користење на HotCat))
*[http://berovobooking.com.mk/mk/zaablanica.html Резервации на вили]
 
{{Координати-наслов dms|41|42|05|NS|22|53|19|EW}}
 
41°42'5"N 22°53'19"E
 
[[Категорија:Туристички населби во Македонија]]
 
[[Категорија:Туризам во Берово]]

Прегледник