Сафи: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 13 бајти ,  пред 10 години
с
r2.6.4) (Робот: Менува ru:Сафи (город)
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: bg:Сафи (Мароко))
с (r2.6.4) (Робот: Менува ru:Сафи (город))
[[pt:Safim]]
[[ro:Safi, Maroc]]
[[ru:Сафи (город)]]
[[sv:Safi]]
[[vi:Safi, Maroc]]
127.214

уредувања

Прегледник