Разлика помеѓу преработките на „Риоха“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 18 бајти ,  пред 8 години
с
с (r2.6.4) (Бот Менува: pt:La Rioja (Espanha))
с (r2.6.4) (Бот Менува: mr:ला रियोजा (स्पेन))
[[be:Рыёха]]
[[be-x-old:Рыёха]]
[[br:La Rioja (Spagn)]]
[[bg:Ла Риоха (Испания)]]
[[br:La Rioja (Spagn)]]
[[ca:La Rioja]]
[[cs:La Rioja (Španělsko)]]
[[lt:La Riocha (Ispanija)]]
[[hu:La Rioja]]
[[mr:ला रियोजा (स्पेन)]]
[[arz:لا ريوخا, اسبانيا]]
[[ms:La Rioja]]
126.032

уредувања

Прегледник