Разлика помеѓу преработките на „Годишно време“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 12 бајти ,  пред 9 години
с
r2.5.4) (Бот Додава: sq:Stina
с (r2.6.4) (Бот Додава: ps:موسم)
с (r2.5.4) (Бот Додава: sq:Stina)
[[Категорија:Годишни времиња| ]]
[[Категорија:Клима]]
 
[[nso:Sehla]]
 
[[ar:فصول السنة]]
[[ru:Времена года]]
[[sco:Saison]]
[[nso:Sehla]]
[[sq:Stina]]
[[scn:Staggiuni]]
[[simple:Season]]
7.011

уредување

Прегледник