Бил Клинтон: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 20 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: ku:Bill Clinton
с (r2.7.1) (Бот Додава: ne:बिल क्लिन्टन)
с (r2.7.1) (Бот Додава: ku:Bill Clinton)
[[be-x-old:Біл Клінтан]]
[[bcl:Bill Clinton]]
[[bg:Бил Клинтън]]
[[bs:Bill Clinton]]
[[br:Bill Clinton]]
[[bg:Бил Клинтън]]
[[ca:Bill Clinton]]
[[ceb:Bill Clinton]]
[[rw:Bill Clinton]]
[[sw:Bill Clinton]]
[[ku:Bill Clinton]]
[[la:Gulielmus Clinton]]
[[lv:Bils Klintons]]
86.434

уредувања

Прегледник