Разлика помеѓу преработките на „Хемија“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додаден 1 бајт ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Менува: tl:Kemika
с (r2.7.2+) (Бот Додава: nso:Khemise)
с (r2.7.1) (Бот Менува: tl:Kemika)
{{Link FA|fo}}
{{Link FA|lmo}}
 
[[nso:Khemise]]
 
[[af:Chemie]]
[[sco:Chemistry]]
[[stq:Chemie]]
[[nso:Khemise]]
[[sq:Kimia]]
[[scn:Chìmica]]
[[fi:Kemia]]
[[sv:Kemi]]
[[tl:KimikaKemika]]
[[ta:வேதியியல்]]
[[tt:Ximiä]]
24.517

уредувања

Прегледник