Фурнир: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 17 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: ko:베니어
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: hr:Furnir)
с (r2.7.1) (Бот Додава: ko:베니어)
[[en:Wood veneer]]
[[fr:Placage (bois)]]
[[ko:베니어]]
[[hr:Furnir]]
[[it:Impiallacciatura]]
34.422

уредувања

Прегледник