Телескоп: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 20 бајти ,  пред 10 години
с
r2.6.3) (Бот Додава: sn:Chiringakure
с (r2.7.1) (Бот Додава: ia:Telescopio)
с (r2.6.3) (Бот Додава: sn:Chiringakure)
[[be:Тэлескоп]]
[[be-x-old:Тэлескоп]]
[[bs:Teleskop]]
[[bg:Телескоп]]
[[bs:Teleskop]]
[[ca:Telescopi]]
[[cs:Dalekohled]]
[[sn:Chiringakure]]
[[co:Telescopiu]]
[[cy:Telesgop]]
5.830

уредувања

Прегледник