Прејди на содржината

1670 во уметноста: Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.2) (Бот Додава: en:1670 in art
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот: козметички промени)
с (r2.7.2) (Бот Додава: en:1670 in art)
[[Категорија:1670 во уметноста| ]]
[[Категорија:Години во книжевноста]]
 
[[en:1670 in art]]
109.264

уредувања